Következő mérkőzések
MOL Női OB I.
2. forduló
UNI-GYŐR GYVSE | 28/04 |
Valdor Szentes | 16:00 |
Aqua SK Győr - Jv: Bereczki Miklós, Szilágyi Kristóf dr.
Női OB I/B.
9. forduló
BVSC-Zugló | 28/04 |
KSI SE | 10:00 |
Szőnyi út - Jv: Ádám Frank,
FTC-Telekom | 28/04 |
UVSE | 10:00 |
Népliget - Jv: Győri Attila, Horváth József
POLO Sport Club I/B | 28/04 |
MAFC-INFINITYN | 11:30 |
Kőér u. - Jv: Körösfőy László, Rapavi Bence
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
10. forduló
Vasas SC | 28/04 |
KSI SE | 12:00 |
Komjádi - Jv: Kovács Cs. Tamás, Csanádi Zsolt
Kaopsvári VK | 28/04 |
DIGI-EGER | 12:00 |
Kaposvár - Jv: Duray András, Fábián Gergely Bence
9. forduló
KESI | 28/04 |
CPVSE | 12:15 |
Kecskemét - Jv: Orosz László, Berki András
10. forduló
BVSC-Zugló | 28/04 |
Honvéd | 12:30 |
Szőnyi út - Jv: Kovács Soma, Ádám Frank
PSN ZRT. | 28/04 |
FTC-Telekom | 13:00 |
Pécs-Abay - Jv: Csutorás Barna, Biró Viktor
UVSE I. | 28/04 |
SZVPS | 13:00 |
Hajós 33m-es - Jv: Csizmadia Zsolt, Fodor Rajmund
Szolnoki Dózsa | 28/04 |
Genesys OSC Újbuda | 14:00 |
Szolnok - Jv: Tordai Gábor, Kenéz György ifj.
9. forduló
AVUS | 28/04 |
Fehérvár VSE | 14:00 |
Szombathely - Jv: Bujka János, Golopencza Ádám Pál
Fiú Ifjúsági Országos A2
8. forduló
Legrand Szentes | 28/04 |
UVSE II. | 12:30 |
Szentes - fedett - Jv: Tóth Bendegúz, Petik András
8. forduló
SZVPS | 28/04 |
Balaton VK | 12:30 |
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Kádár József ifj., Szabó Xénia Anna
Sportliget SE | 28/04 |
Váci VSE | 12:30 |
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Madarasi Gyula, Kollarics Gábor
8. forduló
KVSE | 28/04 |
Békéscsaba | 12:45 |
Nagykanizsa - Jv: Varga Márk, Pintér János
8. forduló
Genesys OSC Újbuda11 | 28/04 |
AQUA SE | 13:00 |
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Kendeházi Máté, Varga Csenge
8. forduló
III.kerületi TVE | 28/04 |
BFSE | 13:00 |
III. ker. TVE uszoda - Jv: Irmes Máté Benedek, Császár Attila
8. forduló
Dunakanyar Waterpolo | 28/04 |
HVSC | 13:00 |
Szentendrei V8 - Jv: Mikesy Árpád, Kuncz László ifj.
8. forduló
Oázis SC | 28/04 |
Soproni VSE | 13:15 |
Komjádi - Jv: Csanádi Zsolt, Bors Dorottya
8. forduló
GYVSE UNI-GYŐR | 28/04 |
Ceglédi VSE | 13:30 |
Aqua SK Győr - Jv: Bereczki Miklós, Csutorás Bence
YBL WPC | 28/04 |
PannErgy-Miskolc | 14:30 |
Hajós 33m-es - Jv: Fodor Rajmund, Vogel Gábor
8. forduló
DFVE | 28/04 |
Százhalombattai VSE. | 16:45 |
Dunaújváros - Jv: Pszota János, Balogh Zoltán
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
10. forduló
UVSE I. | 28/04 |
SZVPS | 10:00 |
Hajós 33m-es - Jv: Fodor Rajmund, Vogel Gábor
PSN ZRT. | 28/04 |
FTC-Telekom | 10:30 |
Pécs-Abay - Jv: Biró Viktor, Rózsavölgyi Dániel
Vasas SC | 28/04 |
KSI SE | 10:45 |
Komjádi - Jv: Kevi Tamás, Kovács Cs. Tamás
Szolnoki Dózsa | 28/04 |
Genesys OSC Újbuda | 11:00 |
Szolnok - Jv: Kenéz György ifj., Tóth Koppány
9. forduló
KESI | 28/04 |
CPVSE | 11:00 |
Kecskemét - Jv: Juhász Tibor, Orosz László
AVUS | 28/04 |
Fehérvár VSE | 12:30 |
Szombathely - Jv: Lénárt György, Bujka János
10. forduló
BVSC-Zugló | 28/04 |
Honvéd | 13:45 |
Szőnyi út - Jv: Ádám Frank, Debreceni Nóra
Kaposvári VK | 28/04 |
DIGI-EGER | 14:30 |
Kaposvár - Jv: Ercse Norbert, Duray András
Fiú Serdülő Országos A2
8. forduló
KVSE | 28/04 |
Békéscsaba | 10:00 |
Nagykanizsa - Jv: Pintér János, Némethy Richárd
Legrand Szentes | 28/04 |
UVSE II. | 10:00 |
Szentes - fedett - Jv: Petik András, Vályi Fanny
8. forduló
SZVPS | 28/04 |
Balaton VK | 10:00 |
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Szabó Xénia Anna, Mihály Máté
Sportliget SE | 28/04 |
Váci VSE | 11:15 |
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Sándor Péter, Madarasi Gyula
8. forduló
Genesys OSC Újbuda11 | 28/04 |
AQUA SE | 11:30 |
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Sipos Dávid, Kendeházi Máté
8. forduló
III.kerületi TVE | 28/04 |
BFSE | 11:30 |
III. ker. TVE uszoda - Jv: Fülöp Ádám, Irmes Máté Benedek
8. forduló
Dunakanyar Waterpolo | 28/04 |
HVSC | 11:30 |
Szentendrei V8 - Jv: Bartus Tamás, Mikesy Árpád
8. forduló
GYVSE UNI-GYŐR | 28/04 |
Ceglédi VSE | 12:15 |
Aqua SK Győr - Jv: Donauer Márk dr., Bereczki Miklós
8. forduló
DFVE | 28/04 |
Százhalombattai VSE. | 14:15 |
Dunaújváros - Jv: Balogh Zoltán, Baracskai Vidor
8. forduló
Oázis SC | 28/04 |
Soproni VSE | 15:45 |
Komjádi - Jv: Kevi Tamás, Csanádi Zsolt
8. forduló
YBL WPC | 28/04 |
PannErgy-Miskolc | 16:00 |
Hajós 33m-es - Jv: Vogel Gábor, Csizmadia Zsolt
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
10. forduló
Vasas SC | 28/04 |
KSI SE | 09:30 |
Komjádi - Jv: Csanádi Zsolt, Kevi Tamás
9. forduló
AVUS | 28/04 |
Fehérvár VSE | 11:00 |
Szombathely - Jv: Golopencza Ádám Pál, Lénárt György
10. forduló
BVSC-Zugló | 28/04 |
Honvéd | 11:15 |
Szőnyi út - Jv: Debreceni Nóra, Kovács Soma
UVSE I. | 28/04 |
SZVPS | 11:30 |
Hajós 33m-es - Jv: Vogel Gábor, Csizmadia Zsolt
PSN ZRT. | 28/04 |
FTC-Telekom | 11:45 |
Pécs-Abay - Jv: Rózsavölgyi Dániel, Csutorás Barna
Szolnoki Dózsa | 28/04 |
Genesys OSC Újbuda | 12:30 |
Szolnok - Jv: Tóth Koppány, Tordai Gábor
Kaposvári VK | 28/04 |
DIGI-EGER | 13:15 |
Kaposvár - Jv: Fábián Gergely Bence, Ercse Norbert
9. forduló
KESI | 28/04 |
CPVSE | 13:30 |
Kecskemét - Jv: Berki András, Juhász Tibor
Fiú Gyermek Országos A2
8. forduló
Genesys OSC Újbuda11 | 28/04 |
AQUA SE | 10:00 |
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Varga Csenge, Sipos Dávid
8. forduló
III.kerületi TVE | 28/04 |
BFSE | 10:00 |
III. ker. TVE uszoda - Jv: Császár Attila, Fülöp Ádám
Sportliget SE | 28/04 |
Váci VSE | 10:00 |
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Kollarics Gábor, Sándor Péter
8. forduló
Dunakanyar Waterpolo | 28/04 |
HVSC | 10:00 |
Szentendrei V8 - Jv: Kuncz László ifj., Bartus Tamás
8. forduló
GYVSE UNI-GYŐR | 28/04 |
Ceglédi VSE | 11:00 |
Aqua SK Győr - Jv: Csutorás Bence, Donauer Márk dr.
8. forduló
SZVPS II | 28/04 |
Balaton VK | 11:15 |
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Mihály Máté, Kádár József ifj.
8. forduló
Legrand Szentes | 28/04 |
UVSE II | 11:15 |
Szentes - fedett - Jv: Vályi Fanny, Tóth Bendegúz
KVSE | 28/04 |
Békéscsaba | 11:30 |
Nagykanizsa - Jv: Némethy Richárd, Varga Márk
8. forduló
Oázis SC | 28/04 |
Soproni VSE | 14:30 |
Komjádi - Jv: Bors Dorottya, Kevi Tamás
8. forduló
DFVE | 28/04 |
Százhalombattai VSE. | 15:30 |
Dunaújváros - Jv: Baracskai Vidor, Pszota János
8. forduló
YBL WPC | 28/04 |
PannErgy-Miskolc | 17:30 |
Hajós 33m-es - Jv: Csizmadia Zsolt, Fodor Rajmund
Leány Ifjúsági
1. forduló
DFVE | 28/04 |
POLO Sport Club ifj | 18:30 |
Dunaújváros - Jv: Balogh Zoltán, Baracskai Vidor
Leány Serdülő
1. forduló
DIGI-EGER | 28/04 |
III.kerületi TVE | 12:30 |
Eger-Bárány - Jv: Stefanidesz László Levente, Kökény Bence
Leány Gyermek
1. forduló
DIGI-EGER | 28/04 |
SZVPS | 11:00 |
Eger-Bárány - Jv: Kökény Bence, Stefanidesz László Levente
1. forduló
BVSC-Zugló | 28/04 |
FVSE | 16:30 |
Szőnyi út - Jv: Debreceni Nóra, Kovács Soma
Budapesti Felnőtt
19. forduló
RETR-O-SC | 28/04 |
Oázis SC 2. | 17:00 |
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Győri Attila, Homonnai Dániel
WPBSE | 28/04 |
HTSC | 17:00 |
Komjádi - Jv: Petik András, Bors Dorottya
ASI DSE | 28/04 |
Szent István Polo | 18:00 |
III. ker. TVE uszoda - Jv: Varga Csenge, Kendeházi Máté
ELTE-BEAC | 28/04 |
BVSC-Zugló | 18:00 |
Komjádi - Jv: Tóth Bendegúz, Petik András
Sportliget SE | 28/04 |
MAFC-BME INFINITYN | 18:00 |
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Homonnai Dániel, Kollarics Gábor
PVSE-JogÁszok | 28/04 |
MAPEI OSC | 19:00 |
Komjádi - Jv: Bors Dorottya, Tóth Bendegúz
SE SK | 28/04 |
Oázis SC | 19:00 |
MOM Sportu. - Jv: Varga Márk, Bujka János
Új-Hullám SE | 28/04 |
III.kerületi TVE | 19:00 |
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Kollarics Gábor, Győri Attila
YBL WPC | 28/04 |
FTC-Masters | 19:00 |
Hajós 33m-es - Jv: Fodor Rajmund, Vogel Gábor
YBL JUNIOR | 28/04 |
HETE | 20:00 |
Hajós 33m-es - Jv: Csizmadia Zsolt, Fodor Rajmund
Budapesti Gyermek IV. Fiú
2. forduló
BVSC-Zugló | 28/04 |
BFSE | 15:15 |
Szőnyi út - Jv: Kovács Soma,
DVL Baby II.
4. forduló
Kaposvári VK | 28/04 |
DFVE | 10:00 |
Dunaújváros - Jv: Pszota János,
FVSE | 28/04 |
Soproni VSE | 10:50 |
Dunaújváros - Jv: Baracskai Vidor,
FVSE | 28/04 |
Kaposvári VK | 11:40 |
Dunaújváros - Jv: Balogh Zoltán,
Soproni VSE | 28/04 |
DFVE | 12:30 |
Dunaújváros - Jv: Pszota János,
4. forduló
KVSE | 28/04 |
PSN ZRT. | 14:30 |
Pécs-Abay - Jv: Biró Viktor,
Balaton VK | 28/04 |
AVUS | 15:20 |
Pécs-Abay - Jv: Rózsavölgyi Dániel,
Balaton VK | 28/04 |
KVSE | 16:10 |
Pécs-Abay - Jv: Csutorás Barna,
AVUS | 28/04 |
PSN ZRT. | 17:00 |
Pécs-Abay - Jv: Rózsavölgyi Dániel,
Legjobb pólósainkat ezentúl a Dorko öltöztetiFiú U15-ös Eb: vereség a nyitányonSzintet lép a MOL-MVLSZ együttműködés, megvannak a vb-csapatokFiú U15-ös Eb: Dobogóra akarunk állniEurópai Egyetemek Vízilabda Bajnoksága MiskolconDaikin: a magyar vízilabda-utánpótlás új, elkötelezett támogatója |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
HÍREK
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Műsor - Eredmények - Tabellák
|