BVSC- Zugló
-
Cím: Budapest, Szőnyi út 2.
Név | MOB (NSSZ) szám | Születési idő | Sportorvosi |
---|---|---|---|
Dobi Dénes | 29501 | 2007. aug. 28. | 2024. szept. 17. |
Dobi Dénes | 29501 | 2007. aug. 28. | 2024. szept. 17. |
Dobi Dénes | 29501 | 2007. aug. 28. | 2024. szept. 17. |
Endrédi Máté | 29512 | 2007. jún. 13. | 2024. júl. 16. |
Endrédi Máté | 29512 | 2007. jún. 13. | 2024. júl. 16. |
Endrédi Máté | 29512 | 2007. jún. 13. | 2024. júl. 16. |
Hajbin Zalán István | 27388 | 2007. jan. 25. | 2024. júl. 08. |
Hajbin Zalán István | 27388 | 2007. jan. 25. | 2024. júl. 08. |
Király Botond | 31960 | 2007. szept. 27. | 2024. júl. 31. |
Király Botond | 31960 | 2007. szept. 27. | 2024. júl. 31. |
Krasznai Máté | 29795 | 2007. jan. 03. | 2024. júl. 01. |
Krasznai Máté | 29795 | 2007. jan. 03. | 2024. júl. 01. |
Krasznai Máté | 29795 | 2007. jan. 03. | 2024. júl. 01. |
Maléth Ádám | 34161 | 2008. márc. 19. | 2024. júl. 02. |
Maléth Ádám | 34161 | 2008. márc. 19. | 2024. júl. 02. |
Maléth Ádám | 34161 | 2008. márc. 19. | 2024. júl. 02. |
Mohos Zsigmond | 27387 | 2007. okt. 02. | 2024. júl. 07. |
Mohos Zsigmond | 27387 | 2007. okt. 02. | 2024. júl. 07. |
Mohos Zsigmond | 27387 | 2007. okt. 02. | 2024. júl. 07. |
Nedermann Balázs | 29514 | 2007. ápr. 11. | 2024. júl. 31. |
Nedermann Balázs | 29514 | 2007. ápr. 11. | 2024. júl. 31. |
Nedermann Balázs | 29514 | 2007. ápr. 11. | 2024. júl. 31. |
Rajna János | 019791 | 2007. ápr. 06. | 2024. máj. 27. |
Rajna János | 019791 | 2007. ápr. 06. | 2024. máj. 27. |
Rajna János | 019791 | 2007. ápr. 06. | 2024. máj. 27. |
Somlyay Soma Solt | 27384 | 2008. júl. 10. | 2024. júl. 25. |
Somlyay Soma Solt | 27384 | 2008. júl. 10. | 2024. júl. 25. |
Szabó Patrik | 32667 | 2007. márc. 03. | 2024. máj. 27. |
Szabó Patrik | 32667 | 2007. márc. 03. | 2024. máj. 27. |
Szabó Patrik | 32667 | 2007. márc. 03. | 2024. máj. 27. |
Szabó Patrik | 32667 | 2007. márc. 03. | 2024. máj. 27. |
Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft. - BVSC- Zugló | 10-14 |
2024-04-27 16:15:00 | |
BVSC- Zugló - OSC Vízilabda Sport Kft. | 4-4 |
2024-04-27 12:30:00 | |
BVSC- Zugló - KSI SE | 10-7 |
2024-03-23 15:00:00 | |
OSC Vízilabda Sport Kft. - BVSC- Zugló | 8-4 |
2024-03-23 10:00:00 | |
Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület - BVSC- Zugló | 5-6 |
2024-02-24 13:30:00 | |
YBL Water Polo Club Közhasznú Egyesület - BVSC- Zugló | 4-10 |
2024-02-24 10:30:00 | |
BVSC- Zugló - Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft. | 14-8 |
2023-12-09 13:00:00 | |
KSI SE - BVSC- Zugló | 7-6 |
2023-12-09 09:00:00 | |
Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület - BVSC- Zugló | 14-11 |
2023-11-11 18:15:00 | |
BVSC- Zugló - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület | 7-5 |
2023-11-11 13:15:00 | |
OSC Vízilabda Sport Kft. - BVSC- Zugló | 12-3 |
2023-10-28 10:00:00 | |
BVSC- Zugló - KSI SE | 8-7 |
2023-09-30 14:00:00 | |
BVSC- Zugló - YBL Water Polo Club Közhasznú Egyesület | 9-11 |
2023-09-30 11:00:00 |
Dobi Dénes | 20 | ||
Dobi Dénes | 20 | ||
Dobi Dénes | 20 | ||
Endrédi Máté | 19 | ||
Endrédi Máté | 19 | ||
Endrédi Máté | 19 | ||
Hajbin Zalán István | 19 | ||
Hajbin Zalán István | 19 | ||
Király Botond | 16 | ||
Király Botond | 16 | ||
Krasznai Máté | 18 | ||
Krasznai Máté | 18 | ||
Krasznai Máté | 18 | ||
Maléth Ádám | 16 | ||
Maléth Ádám | 16 | ||
Maléth Ádám | 16 | ||
Mohos Zsigmond | 20 | ||
Mohos Zsigmond | 20 | ||
Mohos Zsigmond | 20 | ||
Nedermann Balázs | 20 | ||
Nedermann Balázs | 20 | ||
Nedermann Balázs | 20 | ||
Rajna János | 19 | ||
Rajna János | 19 | ||
Rajna János | 19 | ||
Somlyay Soma Solt | 20 | ||
Somlyay Soma Solt | 20 | ||
Szabó Patrik | 20 | ||
Szabó Patrik | 20 | ||
Szabó Patrik | 20 | ||
Szabó Patrik | 20 |
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. - BVSC- Zugló | 10-12 |
2020-03-07 11:00:00 | |
BVSC- Zugló - YBL Water Polo Club Közhasznú Egyesület | 18-10 |
2020-02-22 11:00:00 | |
OSC VSE - BVSC- Zugló | 5-12 |
2019-12-14 10:00:00 | |
BVSC- Zugló - Oázis SC | 20-4 |
2019-11-27 16:30:00 | |
KSI SE - BVSC- Zugló | 10-14 |
2019-11-16 13:30:00 | |
BVSC- Zugló - HUVK SE | 19-10 |
2019-11-02 12:00:00 | |
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. - BVSC- Zugló | 9-9 |
2019-10-19 13:00:00 | |
BVSC- Zugló - Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület | 16-11 |
2019-10-11 16:30:00 | |
BVSC- Zugló - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület | 15-5 |
2019-10-05 16:30:00 |
BVSC- Zugló - Debreceni Cívis Póló Vízilabda SE | 14-9 |
2015-06-06 14:00:00 | |
ZF-Eger - BVSC- Zugló | 8-8 |
2015-06-06 10:00:00 | |
Clubul Sportiv Crisul Oradea - BVSC- Zugló | 6-12 |
2015-04-11 15:00:00 | |
Szegedi Vizipóló Suli - BVSC- Zugló | 10-8 |
2015-04-11 10:00:00 | |
Szentesi Vízilabda Klub - BVSC- Zugló | 14-9 |
2015-03-04 15:30:00 | |
BVSC- Zugló - Szolnok Vízilabda SC | 10-11 |
2015-03-04 11:00:00 | |
ZF-Eger - BVSC- Zugló | 10-11 |
2015-02-07 15:00:00 | |
BVSC- Zugló - Debreceni Cívis Póló Vízilabda SE | 14-13 |
2015-02-07 10:00:00 | |
Clubul Sportiv Crisul Oradea - BVSC- Zugló | 14-13 |
2015-01-24 16:00:00 | |
Szegedi Vizipóló Suli - BVSC- Zugló | 7-10 |
2015-01-24 10:00:00 | |
Szentesi Vízilabda Klub - BVSC- Zugló | 17-16 |
2014-11-22 15:15:00 | |
BVSC- Zugló - Szolnok Vízilabda SC | 12-11 |
2014-11-22 10:15:00 |
- 2022
- Budapesti Brandi Jenő Gyermek II. Fiú (2009) Magyar Kupa - 3. helyezett
- Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009) - 3. helyezett
- 2021
- Budapesti Brandi Jenő Gyermek II. Fiú (2008) Magyar Kupa - 2. helyezett
- 2017
- 2017. évi Somóczi Kupa - 2. helyezett
- 2016
- 2016. évi Somóczi Kupa - 2. helyezett