RéSZLETES MűSOR |
|
MérkőzésekExport |
N |
Időpont |
Hazai csapat |
Vendég csapat |
Eredmény |
Helyszín |
Közreműködők |
Alapszakasz - 1. csoport - 1. forduló |
|
2022. okt. 29. 12:00 |
Tigra-Zf-Eger |
Kópé Úvse |
31-1 |
|
Eger-Bitskey |
Sándor Péter |
|
2022. okt. 29. 13:00 |
CPVSE |
Tigra-Zf-Eger |
2-14 |
|
Eger-Bitskey |
Sándor Péter |
|
2022. okt. 29. 14:00 |
Kópé Úvse |
Zempléni VK |
4-17 |
|
Eger-Bitskey |
Sándor Péter |
|
2022. okt. 29. 15:00 |
AQUA SE |
CPVSE |
8-15 |
|
Eger-Bitskey |
Sándor Péter |
|
2022. okt. 29. 16:00 |
Zempléni VK |
MEAFC |
19-4 |
|
Eger-Bitskey |
Németh Gábor |
|
2022. okt. 29. 17:00 |
AQUA SE |
PannErgy-Miskolc |
1-23 |
|
Eger-Bitskey |
Németh Gábor |
|
2022. okt. 29. 18:00 |
MEAFC |
PannErgy-Miskolc |
0-22 |
|
Eger-Bitskey |
Németh Gábor |
Alapszakasz - 1. csoport - 2. forduló |
|
2022. nov. 12. 11:00 |
Kópé Úvse |
AQUA SE |
6-10 |
|
Nyíregyháza |
Papp László ifj. |
|
2022. nov. 12. 12:00 |
CPVSE |
Zempléni VK |
12-5 |
|
Nyíregyháza |
Papp László ifj. |
|
2022. nov. 12. 13:00 |
CPVSE |
Kópé Úvse |
17-2 |
|
Nyíregyháza |
Soltész Norbert András |
|
2022. nov. 12. 14:00 |
Tigra-Zf-Eger |
PannErgy-Miskolc |
10-8 |
|
Nyíregyháza |
Papp László ifj. |
|
2022. nov. 12. 15:00 |
PannErgy-Miskolc |
Zempléni VK |
13-5 |
|
Nyíregyháza |
Papp László ifj. |
Alapszakasz - 1. csoport - 3. forduló |
|
2022. nov. 26. 11:30 |
PannErgy-Miskolc |
CPVSE |
10-10 |
|
Eger-Bitskey |
Sándor Péter |
|
2022. nov. 26. 12:30 |
AQUA SE |
Zempléni VK |
1-10 |
|
Eger-Bitskey |
Sándor Péter |
|
2022. nov. 26. 13:30 |
PannErgy-Miskolc |
Kópé Úvse |
23-3 |
|
Eger-Bitskey |
Soltész Norbert András |
|
2022. nov. 26. 14:30 |
Tigra-Zf-Eger |
AQUA SE |
24-3 |
|
Eger-Bitskey |
Sándor Péter |
|
2022. nov. 26. 15:30 |
Zempléni VK |
Tigra-Zf-Eger |
9-17 |
|
Eger-Bitskey |
Sándor Péter |
Középszakasz - A - A csoport - 1. forduló |
|
2023. febr. 18. 13:00 |
PannErgy-Miskolc |
Tigra-Zf-Eger |
12-5 |
|
Eger-Bitskey |
Madarasi Gyula |
|
2023. febr. 18. 14:00 |
CPVSE |
PannErgy-Miskolc |
13-7 |
|
Eger-Bitskey |
Madarasi Gyula |
Középszakasz - B - B csoport - 1. forduló |
|
2023. febr. 18. 15:00 |
AQUA SE |
Kópé Úvse |
14-4 |
|
Eger-Bitskey |
Madarasi Gyula |
Középszakasz - A - A csoport - 1. forduló |
|
2023. febr. 18. 16:00 |
Tigra-Zf-Eger |
CPVSE |
5-15 |
|
Eger-Bitskey |
Sándor Péter |
Középszakasz - B - B csoport - 1. forduló |
|
2023. febr. 18. 17:00 |
MEAFC |
Kópé Úvse |
3-5 |
|
Eger-Bitskey |
Sándor Péter |
|
2023. febr. 18. 18:00 |
Zempléni VK |
AQUA SE |
8-14 |
|
Eger-Bitskey |
Sándor Péter |
|
2023. febr. 18. 19:00 |
Zempléni VK |
MEAFC |
12-6 |
|
Eger-Bitskey |
Sándor Péter |
Középszakasz - A - A csoport - 2. forduló |
|
2023. márc. 18. 10:00 |
Tigra-Zf-Eger |
CPVSE |
10-14 |
|
Nyíregyháza |
Stefanidesz László Levente |
|
2023. márc. 18. 11:00 |
Tigra-Zf-Eger |
PannErgy-Miskolc |
7-11 |
|
Nyíregyháza |
Stefanidesz László Levente |
Középszakasz - B - B csoport - 2. forduló |
|
2023. márc. 18. 12:00 |
AQUA SE |
MEAFC |
13-7 |
|
Nyíregyháza |
Németh Gábor |
Középszakasz - A - A csoport - 2. forduló |
|
2023. márc. 18. 13:00 |
CPVSE |
PannErgy-Miskolc |
10-8 |
|
Nyíregyháza |
Németh Gábor |
Középszakasz - B - B csoport - 2. forduló |
|
2023. márc. 18. 14:00 |
Kópé Úvse |
MEAFC |
7-2 |
|
Nyíregyháza |
Sándor Péter |
|
2023. márc. 18. 15:00 |
AQUA SE |
Zempléni VK |
5-7 |
|
Nyíregyháza |
Madarasi Gyula |
|
2023. márc. 18. 16:00 |
Kópé Úvse |
Zempléni VK |
8-12 |
|
Nyíregyháza |
Madarasi Gyula |
Középszakasz - A - A csoport - 3. forduló |
|
2023. ápr. 15. 13:00 |
Tigra-Zf-Eger |
PannErgy-Miskolc |
8-12 |
|
Eger-Bárány |
Madarasi Gyula |
Középszakasz - B - B csoport - 3. forduló |
|
2023. ápr. 15. 14:00 |
Kópé Úvse |
AQUA SE |
3-15 |
|
Eger-Bárány |
Madarasi Gyula |
|
2023. ápr. 15. 15:00 |
MEAFC |
AQUA SE |
4-15 |
|
Eger-Bárány |
Papp László ifj. |
|
2023. ápr. 15. 16:00 |
Kópé Úvse |
Zempléni VK |
1-13 |
|
Eger-Bárány |
Papp László ifj. |
|
2023. ápr. 15. 17:00 |
MEAFC |
Zempléni VK |
3-13 |
|
Eger-Bárány |
Papp László ifj. |
Rájátszás - Zöld csoport - 3. helyért - 1. forduló |
|
2023. máj. 13. 10:00 |
Kópé Úvse |
MEAFC |
7-7 |
|
Debrecen |
Németh Gábor, Kovács Gábor Róbert |
Rájátszás - Piros csoport - Piros csoport - 1. forduló |
|
2023. máj. 13. 11:00 |
CPVSE |
PannErgy-Miskolc |
12-9 |
|
Debrecen |
Stefanidesz László Levente, Németh Gábor |
Rájátszás - Zöld csoport - 3. helyért - 2. forduló |
|
2023. máj. 13. 12:00 |
MEAFC |
Kópé Úvse |
13-6 |
|
Debrecen |
Stefanidesz László Levente, Kovács Gábor Róbert |
Rájátszás - Piros csoport - Piros csoport - 1. forduló |
|
2023. máj. 13. 13:00 |
PannErgy-Miskolc |
Tigra-Zf-Eger |
7-22 |
|
Debrecen |
Németh Gábor, Kökény Bence |
Rájátszás - Zöld csoport - Döntő - 1. forduló |
|
2023. máj. 13. 14:00 |
AQUA SE |
Zempléni VK |
13-12 |
|
Debrecen |
Németh Gábor, Kökény Bence |
Rájátszás - Piros csoport - Piros csoport - 1. forduló |
|
2023. máj. 13. 15:00 |
Tigra-Zf-Eger |
CPVSE |
8-13 |
|
Debrecen |
Stefanidesz László Levente, Németh Gábor |
Rájátszás - Zöld csoport - Döntő - 2. forduló |
|
2023. máj. 13. 16:00 |
Zempléni VK |
AQUA SE |
9-14 |
|
Debrecen |
Stefanidesz László Levente, Kökény Bence |